محل تبلیغات شما

کتاب ۱۸۳ 

نام کتاب : بابا لنگ دراز

نویسنده :   جین وبستر

مترجم :  مهدی نصیری دهقان ، سها بعنونی

ژانر : رمان

ناشر :   پایتخت 

سال چاپ : ۱۳۹۶

تعداد چاپ :  دوم

بها :  . تومان 

درباره کتاب : 

بابا لنگ دراز مجموعه نامه های دختریست به نام جروشا ابوت که در یتیم خانه ای زندگی میکند. شخصی از هیئت امنای یتیم خانه ، متعهد میشود که مخارج تحصیل ابوت در دانشگاه را بپردازد و بدین ترتیب. جروشا ابوت وارد دانشگاه شده و عملکرد خود را ماهانه در غالب نامه هایی به بابالنگ دراز گزارش می دهد . نامه هایی که در کمال سادگی نگارش میشود ولی مجموعه ای از عواطف انسانی را به همراه دارد و ابوت همچون نابینایی که به یکباره چشم باز کرده و دنیا را میبیند ، تمام احساسات خود را درون نامه خا به نگارش درمیآورد و اثری خواندنی را خلق میکند .هرچند روند داستان ، نامه گونه ست و گه گاهی خواننده با کسالت رو برو می شود اما در انتها تمامی این کسالت به تعجبی عجیب  بدل میگردد که خود ارزشمند بودن خواندن کتاب را متذکر می شود . 

گزیده از متن کتاب :

اتاق من در گوشه ی شمال غربی است و دو پنجره و یک چشم انداز دارد . وقتی هجده نفر یا بیست نفر دیگر در یک سالن خوابیده باشد ، تنها بودن خیلی کیف دارد . این اولین بار است که من مجبور شدم با جروشا ابوت آشنا شوم . فکر کنم دارد ازش خوشم می آید . شما چه طور  ؟

صفحه ۲۶ از متن کتاب 

گرداورنده : محمد ظهرابی 

کتاب یکصدو هشتاد و نه ( عاشق مترسک )

کتاب یکصدو هشتاد و هشت ( هملت )

کتاب یکصدو هشتاد و هفت ( پر )

کتاب ,، ,ابوت ,نامه ,دراز ,  ,جروشا ابوت ,بابالنگ دراز ,می شود ,که در ,نامه هایی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کار و فناوری ناحیه2